Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrintE-mail

 

Хмельницький ліцей №17 заснований у 1993 році на базі Хмельницької середньої школи №17, діяльність якої розпочалася у 1963 році.

Мовою освітнього процесу є українська

В навчальному закладі функціонує 4 профілі: хіміко-біологічний, фізико-математичний, суспільно-економічний, прикладної лінгвістики.

Структура ліцею:
Початкова школа - 1 - 4 класи (583 учні)
Середня школа - 5 - 7 класи (420 учні)
Старша школа - 8 - 11 класи (447 учнів)

Чисельність учнів в ліцеї складає 1450 чол.

Успішність по ліцею складає 100%, якість знань - 88%.

Навчально-виховний процес в ліцеї збезпечує 79 вчителів, 98,5% мають вищу освіту, решта - середню-спеціальну. Серед вчителів: 60 з вищою категорією, серед них - 22 методисти, 25 - старші вчителі.  Вчитель початкових класів Єсюніна В.С. - заслужений вчитель України, вчитель хімії Новченкова К.Д. - заслужений працівник освіти України, вчитель математики Бейдерман Б.В. - заслужений працівник освіти України. В ліцеї працює 23 сумісники, серед них 2 доктори наук, 10 кандидатів, які є науковими консультантами, ведуть спеціальні курси, курси за вибором, факультативи.

Ліцей підтримує зв'язки з Хмельницьким Національним Університетом (входить в єдиний комплекс), Донецьким технічним університетом, Львівським університетом, Харківським аерокосмічним університетом (в ліцеї працює фізико-математична школа), університетом "КПІ" (школа довузівської підготовки) та іншими вузами.

В ліцеї працює 20 факультативів, 5 курсів за вибором, 28 спецкурсів.

Ліцеїсти щорічно добиваються вагомих результатів на різних рівнях Всеукраїнських предметних олімпіад.

У вільний час учні беруть участь в роботі хору "Акцент", який кожного року отримує призові місця.

В ліцеї працює відділення академії наук (НЛТ "Еврика"), в його секціях займається 92 учні.

2011 року колектив ліцею отримав Диплом міністерства освіти і науки, молоді і спорту України «За особливі заслуги в розвитку освіти України». Досвід роботи ліцею занесено до книги «Флагмани освіти України-2011», за що колектив ліцею було відзначено спеціальною нагородою «Кришталева сова».

Закладом підписано ряд угод з Академією педагогічних наук України про створення на базі ліцею експериментального майданчика. Досвід роботи директора ліцею був презентований на Всеукраїнській конференції Національної академії педагогічних наук України 1 грудня 2011 року під головуванням її президента Василя Кременя.

У 2012 році колектив Хмельницького ліцею № 17 отримав диплом ІІІ ступеню та бронзову медаль ІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» в номінації «Інноваційні технології виявлення, навчання і підтримки  розвитку обдарованої молоді».

У ліцеї створено належні умови для здобуття учнями якісної освіти. У 2009 - 2011 роках ліцей виборював  призові місця в міському конкурсі на кращий благоустрій території.

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року ліцей посів І місце серед шкіл Хмельницької області. У цьому ж році Хмельницький ліцей №17 було нагороджено премією «ЗОЛОТА ФОРТУНА».

Цікаво проходить в ліцеї робота учнівського самоврядування. Дуже жваво працює клуб КВК, в складі якого вчительська та декілька учнівських команд.

Ліцей навчається, відпочиває, бере участь в конкурсах, олімпіадах, позакласних та позашкільних заходах.

До головної

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81