Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

Сьогодні кожен 11-класник стоїть перед важливим життєвим вибором – вибором майбутньої професії. Від правильного вибору ВНЗу залежить наше майбутнє. Крім того,він впливає на саме життя в перспективі. Тому дуже важливо вчитись там де комфортно і де можна отримати найкращу професійну підготовку, реалізувати свої творчі здібності і ідеї.

10 лютого відбулась профорієнтаційна поїздка в Київ,в університет культури і мистецтв імені М.М.Поплавського. З усіх шкіл України, зокрема Хмельницького, туди подорожували 11-класники, які хочуть поєднати своє життя з творчістю.

Вступників зустріли усміхнені та енергійні представники штабу “Абітурієнт 2018”, які одразу налаштували нас на драйв і позитив. Ми відвідали кожен факультет, змогли приміряти на себе різні спеціалізації, відчути себе телеведучим і, навіть, політиком. Також мали змогу зустрітись із самим співаючим ректором , що дав нам практичні поради, щодо вибору майбутньої професії.

Спілкуючись з найкращими екскурсоводами – тобто самими студентами,ми довідались багато цікавого. Наприклад, про організацію і проведення міжнародних конференцій,творчих зустрічей, презентацій, флешмобів і роботи позауніверситетських  гуртків.

Під час спілкування із викладачами,успішними практиками та зірками, ми змогли отримати відповіді на актуальні питання 11-ників: які документи слід подавати до Приймальної комісії, які форми навчання передбачені, де студенти проходять практику, і головне – де зможемо реалізувати себе після закінчення ВНЗу.

Отже,ця поїздка дала нам зрозуміти,що саме ми хочемо від майбутнього студентського життя. Хочеться сказати, що КНУКіМ відповідає всім критеріям навчального творчого процесу і готує чудових фахівців.

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81