Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

Всеукраїнський місячник бібліотек

PDFPrint

В жовтні 2017 року в Хмельницькому ліцеї №17 проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Бібліотеку завжди називали аптекою душі, місцем, де лікують словом та книгою. І наша бібліотека також стала на цей час інформаційним центром збереження здоров’я.

Було організовано презентацію книжок і журналів, що популяризують здоровий спосіб життя в рамках постійнодіючої тематичної виставки присвяченої профілактиці наркоманії, токсикоманії, тютюнопалінню та алкоголізму.

З метою залучення учнів до Всеукраїнського місячнику були проведені бесіди спільно з педагогічними працівниками, спеціалістами-медиками, на тему «Вічні цінності життя».

Учні 6-8 класів проходили тестування з психологом в Хмельницькій юнацькій бібліотеці під час якого визначали рівень обізнаності учнів у сфері духовного, психічного, соціального та фізичного здоров’я людини, толерантності та  терпимості до людей з особливими потребами.

 

Бібліотечний актив відзначив кращих читачів бібліотеки, які долучилися до проведення  Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81