Символи ліцею

Символами нашого ліцею є Докладніше...


 


Екскурсія по школі

Екскурсія школою Докладніше...

 

Наші досягнення

Цьогорічними призерами міських олімпіад стали Докладніше...

Режим роботи

Режим роботи Докладніше...

PDFPrint

Правила прийому учнів до Хмельницького ліцею № 17

  • Умови прийому учнів до ліцею регулюють порядок прийому і складені на основі Статуту ліцею.
  • Прийом учнів здійснюєтьсяі на загальній основі комісією, яка затверджена наказом директора ліцею і не залежить від місця проживання учнів. Додатковий прийом проводиться у будь-який клас на загальних підставах лише за наявністю вільних місць.
  • Строки прийому документів, кількість і форму проведення співбесід, ухавалює педагогічна рада ліцею із погодженням з міськвно, міською державної адміністрацією, базовими навчальними закладами і затверджується наказом до ліцею.
  • Кількісний та персональний склад приймальної комісії встановлюється щорічно, погоджується з педагогічною радою і затверджується директором. До складу приймальної комісії входять висококваліфіковані вчителі, представники органів освіти вищих навчальних закладів, психолог, логопед(для початкової школи).
  • Усі питання пов'язані з приймом до ліцею, вирішуються приймальною комісією. У 9-10 класах створено предметні комісії за профілем.
  • Рішення про учнів, які пройщли за конкурсом, приймається більшістю голосів членів комісії. Зарахування проводиться за кількістю балів, набраних на конкурсних іспитах з урахування результатів психологічного тестування і висновків лікаря. Протоколи і відомості приймальної комісії підписуються всіма членами, які брали участь у засіданні. Всі приймні документи, а також роботи вступників зберігаються у ліцеї протягом року.
  • Прийом учнів до ліцею здійснюється  за наказом директора на основі рішення приймальної комісії. Інший порядок прийому не допускається.

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти

Що про нас кажуть

Ліцей - це не тільки потужний навчальний заклад, але й школа життя. Щиро рада, що моє навчання відбулося саме у ліцеї!

Ірина, 20 років, студентка 4-го курсу Хмельницкого національного університету.

Контакти

Ліцей №17

Старша школа: 
29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 89
Тел.: (0382) 65-62-07

Молодша школа:
29013, м.Хмельницький, вул. Театральна, 5
Тел.: (0382) 70-28-81